НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ
-9%

Бетон декоративний імітація бетону еластичні панелі для фасаду та інтер'єру розмір 2000х600 мм упаковка 1,2 м2
2 076,92 ₴/упаковка
1 890 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 2353
+380667837603
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бетон імітація бетону еластичні панелі для фасаду та інтер'єру розмір 2000х600 мм упаковка 1,2 м2
Панелі, які ідеально імітують бетонну стіну з її оригінальною структурою раковин і западин. У реальному будівництві практично неможливо створити, щось подібне. Вам не доведеться малювати.

Виготовлений на акриловій основі та армований високоміцною еластичною склотканною штукатурною фасадною сіткою. Може використовуватися на фасаді та всередині приміщення. Не піддається гниттю, утворенню грибка, до структури панелі доданий антипіренові модифіковані препарати для поліпшення вогнестійкості, не схильні до руйнування під впливом ультрафіолету.
У продажу є клей для приклеювання цієї панелі в різних кольорах, залежно від кольору панелі.

Монтаж панелей під бетон відбувається дуже легко:
- Проґрунтували стіну за допомогою ґрунтовки
- За допомогою зубчастого шпателя нанесли клей
- Визначилися з шириною шва та приклеїли панель за допомогою ручного або лазерного рівня, притискали та розправили її за допомогою малярного валика
- мокрий пензлем прибрали надлишки клею й за потреби підправили шви між панелями
- Для максимального захисту фасаду нанесли лак (який також є в продажу)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Матеріал | Акрил |
| Покриття | Полімерне |
| Особливості панелі | Під цеглу, Під мармур, З візерунком, Однотонна, 3D-рельєф, Під дерево, Під камінь |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 2000 мм |
| Висота | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Тип використання | Універсальний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 1.2 кв.м |
| Структура поверхні | Матова |
| Вага упаковки | 7 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Площа, що покривається панеллю | 1.2 кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴/упаковка








