
Гідроізоляційна плівка рукав під фундамент та стяжку підлоги 5x20 м.п (Польща) рулон 100 м2
1 679 ₴/рулон
1 527,89 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 358
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
Гідроізоляційна плівка під фундамент та стяжку підлоги 5x20 м.п, (Польща) рулон 100 м2.
Гідроізоляційна фундаментна плівка і під стяжку ― призначена для створення водовідштовхувального шару під фундаментом будівель і запобігання появи грибка і цвілі при зіткненні з грунтом. Може використовуватися як основа під чорнову стяжку і сепараційних матеріалом на поверхню екструдованого пінополістиролу або пінопласту.

Плівка під фундамент створює захисний шар акустичної і термоізоляційних плит від перезволоження.
Плівка може використовуватися для захисту скатів покрівлі під час виконання будівельних робіт. Для фасадних і віконних заслонів під час виконання оздоблювальних робіт. Для монтажу тимчасових і переносних робочих місць та зберігання будівельних матеріалів.
Завдяки тому, що матеріал еластичний він легко і зручно монтується навіть у важкодоступних місцях. Має міцні показники на розрив.

| Упаковка | |
|---|---|
| Довжина упаковки | 1300 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 100 м2 |
| Основні | |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Нижнє покриття | Плівка |
| Тип використання | Універсальний |
| Довжина | 20 м |
| Товщина (мкм) | 100 |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення матеріалу | Для балконів, Для басейнів, Для доріг, Для покрівлі, Для підвалів, Для підлог, Для резервуарів, Для стін, Для фасадів, Для цоколів |
| Поверхня | Гладка |
| Товщина (мм) | 0.06 |
| Ширина | 5 м |
| Верхнє покриття | Плівка |
| Матеріал мембрани | Полімер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 0.15 |
| Температурний режим | - 40°C до 80°C |
| Стандартна довжина | 20 м. |
| Стандартна ширина | 5 м. |
| Міцність на розрив уздовж | ≥ 80 N/мм |
| Гігроскопічність | ≤ 1, 0% |
| Міцність на розрив поперек | ≥ 60 N/мм |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 1 527,89 ₴/рулон






