НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ

Ліхтар лампа повербанк яскраве біле денне світло на потужному акумуляторі 9900 мАг MOS-14
1 648,35 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 2460-1
+380667837603
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ліхтар лампа повербанк (Powerbank Mos Lighting) на акумуляторі для кемпінгу, автомобіля та надзвичайних ситуацій під час відключень світла з потужним акумулятором 9900 мАг (MOS-14) тепле м'яке світло
Чудова лампа з яскравим, теплим, м'яким, приємним світлом стане незамінним помічником на пікніку, рибалці, вдома за відсутності світла, в гаражі, автомобілі та інших затемнених приміщеннях. Має 4 режими, 3 режими яскравості та один режим SOS, гачок для підвішування, магніт для фіксації на різних металевих поверхнях, а також функцію Power bank для зарядки пристроїв.


Технічні характеристики:
- Потужність: 30 Вт
- Кількість світлодіодів: 60
- Живлення: вбудовані акумулятори Li-Ion 18650 загальною ємністю 9900 мАг
- Індикатор заряду: 4 діоди
- Тип перемикача: гумова кнопка і заглушка портів (захищає від потрапляння вологи і бруду)
- Режими освітлення: 3 режими яскравості 100% (12 год) / 75% (15 год) / 50% (24 год) + режим миготіння (тривале натискання кнопки)
- Тип світла: білий теплий
- Режим Power Bank: можна заряджати від лампи різні пристрої 5В/1А
- Вбудований неодимовий магніт: у комплекті є магнітна наклейка, за допомогою якої лампу можна закріплювати на різних поверхнях.
- Матеріал корпусу: пластик
- Зарядка: через порт USB\TAPE-C
- Вага: 279 г
- Розміри: 120х120х50мм

Комплектація:
- Лампа
- Зарядний кабель TAPE-C
- Магнітна наклейка
- Коробка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB, Type-C |
| Час роботи | 12 годин |
| Особливості ліхтаря | Пилостійкий, Зарядка для телефону, Індикатор заряду, Вологостійкий, Вбудований акумулятор |
| Колір | Синій |
| Вага | 279 г |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Довжина | 120 мм |
| Кріплення | Магнітне |
| Колірна температура | 3500K |
| Ємність акумулятору | 9900 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX6 |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Спектр світла | |
| Спектр світла | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648,35 ₴/од.







