-9%

Губка мочалка целюлозна ОКТОПУС 180x120x50мм для очищення змивки швів плитки від епоксидної та цементної затирки фуги
400 ₴/од.
364 ₴/од.
- Готово до відправки
- Код: 2494
+380667837603
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Губка мочалка ОКТОПУС прямокутна прямокутна високоякісний каучук целюлозна для очищення швів і плитки для цементної та епоксидної фуги затірки.
Високоякісна целюлозна губка мочалка ОКТОПУС для очищення швів плитки та самої плитки для внутрішніх та зовнішніх робіт від залишків епоксидної або цементної затирки.

Для очищення змивки епоксидної затирки фуги фуги ОКТОПУС, Мапей Керапокси, WIM EPOXYD або Mira повинна виконуватися «по свіжому» протягом 30 хвилин після нанесення, з губкою ОКТОПУС, змоченою водою, почати витирання до повного видалення залишків, дбаючи, щоб не спустошити міжплиточні шви і замінити губку, коли вона стає занадто вбирати епоксидну затірку.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Універсальне, Для скла, Для плитки |
| Матеріал виготовлення | Віскоза, Целюлоза |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Octopus |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴/од.


