Клей для утеплювачів по дереву та ОСБ Baumit SupraFix (Бауміт СупраФікс) мешок 25 кг.
Baumit SupraFix ― матеріал призначений для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з пінополістиролу, екструдованого полістиролу а також мінераловатних плит, на критичні підстави (наприклад: дерев'яні підстави, OSB, цементні плити Аквапанель Кнауф. Не застосовується для шпаклювання небудь пристрою армуючого гідрозахисного шару. Застосовується зовні і всередині будівель.
Замішування:
25 кг сухої суміші Baumit SupraFix засипати в ємність до 5 літрам чистої води, перемішати за допомогою будівельного міксера до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хв. і повторно перемішати. У приготовлений клейовий розчин не додавати води або сухої суміші. Чи незмішувати з іншими матеріалами. Завжди замішувати весь вміст мішка.
Нанесення:
Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит: клейовий розчин наноситисуцільним способом по всій поверхні теплоізоляційної плити за допомогою зубчатого шпателя з розміром зубців 10х10 мм. Перед нанесенням клейової суміші на плиту з мінеральної вати обов'язково провести втирання її в волокна плити. Чи не заповнювати шви фасадних теплоізоляційних плит клейовий шпаклювальною сумішшю. Закріплення плит дюбелями виробляти не менше ніж через 24 години. Не застосовувати для шпаклювання небудь пристрою армуючого гідрозахисного шару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baumit |
| Страна производитель | Австрия |
| Состояние клея | Сухая смесь |
| Тип использования | Универсальный |
| Количество компонентов | Однокомпонентный |
| Тип приклеиваемого материала | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Час використання клейової суміші, не менше: | 120 хвилин |
| Температура повітря і основи при нанесенні: | від + 5⁰С до + 30⁰С |
| для приклеювання теплоізоляційних плит, близько: | 4 - 4, 5 кг / м2 |
| Витрата матеріалу на підготовлені поверхні: | 4 - 4, 5 кг / м2 |
| Зернистість, не більше: | 0.6 мм |
| Витрата води: | 5 л / 25 кг сухої суміші |
| Коефіцієнт теплопровідності: | 0,8 Вт / (м · K) |
- Цена: 1 860 ₴/мешок


