
Пінопласт з пазами по периметру листа білий EPS150 (вага 25–26 кг/м³) розмір 1100×600×100мм
6 043,96 ₴/куб.м
5 500 ₴/куб.м
Мінімальне замовлення — 4.8 куб.м
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1426
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
Пінопласт з пазами білий EPS150 (вага 25-26 кг/м3) 1100х600х100мм
Пінопласт із пазами по всьому периметру аркуша. Виготовляється пінополістирол із високоякісної сировини.
На поверхні плити розташовані спеціальні насічки, які покращують адгезію клейових сумішей для пінопласту з поверхнею аркуша.
Перевага пінопласту з пазом (вибраною чверті).
Пінопласт має нижчий коефіцієнт теплопровідність на 20% щодо стандартного білого пінопласту тієї ж щільності.
Вищий коефіцієнт паропроникністі, що робить його ефективнішим у системах утеплення будинків, які побудовані з газобетону и керамічних блоків, де вимоги до паропроникності вищі.

Вибрана L-подібна чверть по всьому периметру аркуша забезпечує мінімальні тепловтрати через шви, що робить конструкцію на 100% захищеною від холоду та спеки.
Екологічна безпека матеріалу, тому він виготовлений із європейської сировини, а не з низькосортної продукції невідомого походження. Пенопласт пожежобезпечний і належить до матеріалів групи пального Г1 і відповідає європейському стандарту ЕN 13163.
На іншому боці поверхні аркуша розташована розмірна сітка для зручності під час монтажу пінопласту з графітом. Відрізати можна будь-яку частину пінопласту завдовжки або коротким боком без використання додаткових інструментів.
Характеристики графітового пінопласту з пазами
| Характеристика | 19-20 кг\м3 | 25-26 кг\м3 |
|
Теплопровідність |
0,032 Вт/м.К | 0,030 Вт/м.К |
| Міцність на стискання за 10% лінійної деформації, МПа | 0,12 | 0,16 |
| Міцність на вигин, МПа | 0,19 | 0,26 |
| Вологість плит, % | 0,6 | 0,6 |
| Водопоглинання за 24 години, % за об'ємом, не більш ніж | 2 | 0,6 |
| Хімічна стійкість | Стійкий до впливу води, більшості кислот, чутливий і впливу органічних сполук. | Стійкий до впливу води, більшості кислот, чутливий і впливу органічних сполук. |
| Горючість | Клас горючості Г1, не підтримує горіння й тухне під час видалення джерела полум'я | Клас горючості Г1, не підтримує горіння й тухне під час видалення джерела полум'я |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Фасована |
| Вид основної сировини | Змішане |
| Щільність | 19 кг/м3 |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Теплопровідність | 0.032 Вт/мК |
| Упаковка | Пакет |
| Вага упаковки | 6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Neoterm |
- Ціна: 5 500 ₴/куб.м
- Мінімальне замовлення: 4.8 куб.м


