КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ
-9%

Шайба металева для покрівельного пвх мембрани кругла 50 мм діаметр 5 мм товщина сталі 0,7 мм упаковка 100 штук
763 ₴/100 шт.
694,33 ₴/100 шт.
- Готово до відправки
- Код: 1790
+380667837603
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Шайба металева для покрівельної та фундаментальною ПВХ мембрани круглий 50 мм діаметр під шуруп 5 мм товщина сталі 0,7 мм упаковка 100 штук
Шайба призначена для монтажу покрівельної мембрани. Шайба для пвх мембрани виготовлена з високоякісної сталі завтовшки 0,7 мм. Зовнішній діаметр 50 мм. Внутрішній діаметр під шуруп Ø5мм.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 694,33 ₴/100 шт.


