
Verbundblech Sika Trocal Metal Sheet S 1х2м2 жерстість ламінована пвх мембрани 1,4 мм
2 016 ₴/кв.м
- Немає в наявності
- Код: 1802
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
Verbundblech Sika Trocal Metal Sheet S жима ламінована пвх для кріплення пвх мембрани розмір 1х2 м2 товщина 1,4 мм
Verbundblech Sika Trocal Metal Sheet S аркуш поцинкованої жерсті з верхнього боку, нанесеної ПВХ мембраною Sikaplan S завтовшки 0,8 мм преміальної якості. Зворотний бік покритий світло-сірим лаком для захисту під час транспортування.
Застосування:
Використовується оцинкована сталь Verbundblech Sika, для монтажу покрівельної та підземної ПВХ мембрани Sika Sikaplan G и Sika Sikaplan WP для її кріплення на основних площах, у місцях стиків і примикання, на парапетах і там, де потрібна фіксація до основи, загалом жість нарізають смужками по 5 см.
Для кріплення Verbundblech Sika використовуються саморізи шурупи та дюбелі з потайною головкою та саморізи з неіржавкої сталі або забивні заклепки. Проміжок між кріпленням залежить від навантаження.
Основні | |
---|---|
Виробник | Sika |
Країна виробник | Швеція |
Товщина (мм) | 1.4 |
Поверхня | Гладка |
Форма матеріалу, що поставляється | Лист |
Довжина | 2 м |
Ширина | 1 м |
Тип використання | Універсальний |
Призначення матеріалу | Для доріг, Для покрівлі, Для підлог, Для підвалів, Для фасадів, Для цоколів, Для басейнів, Для резервуарів, Для балконів, Для стін |
- Ціна: 2 016 ₴/кв.м