
Затирка фуга Mira Classic №100 (Mira Project) для швів клінкерної або звичайної плитки каменю колір білий мішок 15 кілограмів
1 165,93 ₴/мішок
1 061 ₴/мішок
- Готово до відправки
- Код: 2297
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
Mira Classic №100 (колишня назва Міра Проджект) затирка фуга для швів клінкерної, керамічної, цементної плитки, натурального та штучного каменю колір білий в мішках по 15 кілограмів можна використовувати під пістолет або мішок.
Заповнювач швів, затирка, суміш для фугування цементної плитки, клінкерної плитки, облицювання та швів каменю і неглазовованої, глазувованою керамічною плиткою, встановлена на вертикальних і горизонтальних поверхонях - облицевих стіни, паркани, стовпи, фасади, поли, підвіконники.


Застосування і характеристики затирки для швів Міра
Для зовнішнього (вулькового) і внутрішнього (інтер’єрного) використання. Затирка з дуже гарною адгезією до поверхні цегли, каменю і плитки. Зміст у матеріалі трасового цементу зводить до мінімуму ризик виявлення висолів, забезпечує високу герметичність, важливо для Технологічні системи затеплення фасаду, матеріал має високу паропроникність, що не погіршує у свою чергу природному виходу вологості з клеєвого складу і утеплювачі. Спеціально підібрані інгредієнти та складники, що зв’язуються та пігменти, забезпечують стійкі й міцні кольори розчинів, затирка довгий час не вигоряє на сонці з високою УФ стійкістю. Простота і економія в обігу. Після висихання, морозостійка і еластична.
Товщина шару затирки для швів клінкерної плитки і витрат
Mira Project використовується для затирки швів фасадних або для внутрішніх робіт плиток мінімум від 2мм і максимальний розмір шва 15мм (оптимальний розмір шва 6x8м). Розхід затирки залежить від типу облицькового матеріалу, товщини і глибини шва, наприклад, для швів розміром 10×10 мм, витрачається 4,5 кг/м2. Наявні кольори відповідно до палітри кольорів клінкера швидкого змішування Міра Проджект: коричневий, білий, сірий, антрацит.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mira |
| Країна виробник | Данія |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип поверхні | Стіни, Підлога |
| Вид затірки для міжплиткових швів | Цементна |
| Кількість компонентів | Однокомпонентна |
| Водостійкість | Так |
| Мінімальна ширина шва | 2 мм |
| Максимальна ширина шва | 15 мм |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Фасовка матеріалу | 15 кг |
| Протигрибкова дію | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Протигрибкова дія | Так |
- Ціна: 1 061 ₴/мішок








