
Гідроізоляційна фундаментна плівка рукав для стажки підлоги 4х25 м.п рулон 100 м2 (Польща)
1 679 ₴/рулон
1 527,89 ₴/рулон
- Готово до відправки
- Код: 352
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
Гідроізоляційна фундаментна плівка рукав для стажки підлоги 4х25 м.п рулон 100 м2 (Польща)
Гідроізоляційна фундаментна плівка - призначена для створення водовідштовхувального шару під фундаментом будівель і запобігання появи грибка і цвілі при зіткненні з грунтом. Використовується під стяжку підлоги, фундамент, для тимчасового захисту покрівлі, будівельних матеріалів, тимчасового захисту віконних і дверних прорізів при виконанні будівельних робіт.

Фундаментна плівка створює захисний шар акустичної і термоізоляційних плит від перезволоження.
Плівка може використовуватися для захисту скатів покрівлі під час виконання будівельних робіт. Для фасадних і віконних заслонів під час виконання оздоблювальних робіт. Для монтажу пасових і переносних робочих місць та зберігання будівельних матеріалів.
Завдяки тому, що матеріал еластичний він легко і зручно монтується навіть у важкодоступних місцях. Має міцні показники на розрив.

| Упаковка | |
|---|---|
| Довжина упаковки | 1300 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 100 м2 |
| Технічні характеристики | |
| Розривне навантаження (по ширині) | 40 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по довжині) | 60 Н/5 см |
| Основні | |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Нижнє покриття | Плівка |
| Довжина | 50 м |
| Товщина (мкм) | 100 |
| Країна виробник | Польща |
| Поверхня | Гладка |
| Товщина (мм) | 0.06 |
| Основа | Полиетилен |
| Ширина | 4 м |
| Верхнє покриття | Плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 0.15 |
| Температурний режим | - 40°C до 80°C |
| Стандартна довжина | 25 м. |
| Стандартна ширина | 4 м. |
| Міцність на розрив уздовж | ≥ 80 N/мм |
| Гігроскопічність | ≤ 1, 0% |
| Міцність на розрив поперек | ≥ 60 N/мм |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 1 527,89 ₴/рулон








