
Soprema Flagon SR 15g армована пвх мембрана для покрівлі рулон 2,1 х20 метрів 42 м2 товщина 1,5 мм
31 196 ₴/рулон
- Немає в наявності
- Код: 2422-1
- +380 (67) 996-52-65ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
- +380 (66) 783-76-03ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ
Сопрема Флагон СР 12g армована пвх мембрана для покрівлі рулон 2,10х25 м.п 52,5 м2 з постійною ультрафіолетової стійкістю товщина 1,2 мм
Flagon SR 12g це багатошаровий синтетичний матеріал, армований поліестерової сіткою на основі ПВХ, призначена для гідроізоляції покрівель будь-яких площ і модифікацій.

ПВХ або шнура поліхлорвінілова мембрана використовується для фундаменту, цоколя, покрівлі великих і малих площ, відкритих терас, балконів або експлуатованих зелених інверсійних покрівель. ПВХ мембрана має дуже високу герметичність і стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує довговічні ізоляційні властивості. Мембрана ПВХ набуває бажану форму і максимальну герметичність навіть при нанесенні в один шар. Невелика товщина 1,2 мм в порівнянні з покрівельним традиційним матеріалом дає високий кінцевий результат.

Велика перевага ПВХ мембрани, коли покрівлі великої площі, перед іншими покрівельними гідроізоляційними матеріалами, завдяки дуже швидкому монтажу, за допомогою ручних зварювальних апаратів або з комп'ютерним управлінням і високою точністю. Мембрана ПВХ Flagon поставляється в рулонах, стандартний розмір рулону, 2,10 метри завширшки та 25 метрів завдовжки. Відразу після монтажу вона набуває всі свої основні властивості, що є великою перевагою в порівнянні з євроруберойдом.

Потрібно відзначити те, що ПВХ мембрана Flagon SR 1,2мм стійка не тільки до мінливих погодних умов, але і до хімічних речовин, присутніх в повітрі, в дощ чи сніг. Вона також не піддається знебарвлення під впливом ультрафіолетових променів. Деякі моделі ПВХ мембран витримують низькі погодні умови та суворі зими, до них ставитися модель Flagon SR 1,5мм.

Безпека є ще одним важливим критерієм вибори до даного матеріалу. Мембрана із ПВХ не запалюється, що підтверджено відповідними сертифікатами. Вона також є паропроницаемой, не всмоктує вологу матеріалом, швидко висихає після опадів, тому її можна встановлювати навіть в несприятливих погодних умовах.
ПВХ мембрана:
- хімічно стійка
- набагато повільніше втрачає свої властивості, що наплавляється євро руберойд
- герметичність проклеювання стиків і всіляких сполук
- на деяких підставах, таких як пінопласт або екструдований пінополістирол або старий покрівельна руберойд, потрібно розділовий шар геотекстиль, добре себе зарекомендував TYPAR SF 32
- низька ціна
- мала вага, висока гнучкість і еластичність, великі розміри рулонів.
Спосіб монтажу:
- Монтаж плоскої покрівлі покрівельної мембранної системи.
- Flagon SR 1,2 мм - це гнучка покрівельна мембрана, виготовлена з м'якого ПВХ. Матеріал в основному використовується в якості верхнього покриття для плоскої покрівлі, але все частіше використовується також для арочних і скатних дахів. Мембрани ЗІКУ - краща альтернатива традиційним покрівельних матеріалів.
- Їх легко і швидко встановлювати, їх можна використовувати в будь-якому проекті і для будь-якого будівництва. Технічне обслуговування та підтримку належних технічних параметрів покрівлі недорого і без зусиль.
Переваги ПВХ мембран ФЛАГОН:
- Зниження ваги покрівлі і економія на несучій конструкції (в п'ять разів меншу вагу в порівнянні з традиційними багатошаровими системами).
- Можливість укладання на дахах будь-якої форми і структури, висока естетика і широкий вибір кольорів.
- Зниження вартості покрівлі порівняно з традиційною покрівлею (одна рулонна мембрана площею 40м2 замінює 4 рулону традиційної бітумної покрівлі у двошаровій системі покриття).
- Чистота монтажних робіт, спрощена покрівельна обробка, просте і дешеве обслуговування.
- Паропроникний, гнучкий і еластичний матеріал, з високим опором розриву і проколам.
Пожежна безпека
- Клас вогнестійкості: A1.
- Продукт стійкий до зовнішнього вогню, а також поширенню вогню.
- Відповідає вимогам пожежної класифікації ITB (№ NP-730/02 / ES від 28 листопада 2002 р.).
Надійність:
- Висока паропроникність мембрани, яка може працювати з утеплювачем з базальтової мінеральної ватою.
- Висока еластичність та гнучкість.
- Висока міцність на розрив і прокол.
Довговічність:
Довговічність покриття, підтверджена дослідженнями, перевищує 35 років. Металева Шайба для кріплення пвх мембрани.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soprema |
| Країна виробник | Італія |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Призначення матеріалу | Для доріг, Для покрівлі, Для підлог, Для басейнів, Для балконів |
| Основа | Поліестер |
| Верхнє покриття | Поліестер |
| Нижнє покриття | Поліестер |
| Матеріал мембрани | Полімер |
| Поверхня | Гладка |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Довжина | 20 м |
| Ширина | 2.1 м |
| Товщина (мм) | 1.5 |
| Колір | Сірий |
| Армування | Так |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Довжина упаковки | 2100 мм |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 40 м2 |
| Вага упаковки | 52.5 кг |
- Ціна: 31 196 ₴/рулон


